Čvc 3, 2015

Posted by in Kočárky | 0 Comments

Jaký kočárek pro dvojčata si máme pořídit?

Jaký kočárek pro dvojčata si máme pořídit?

A co když čekáme dvojčata? Jaký kočárek si máme pořídit?

Kočár kupujeme většinou až v době, kdy už bezpečně víme, jestli se naše rodina rozroste o jednoho nebo dokonce rovnou o dva členy. Pokud čekáme skutečně dvojčata, jedním z nejdůležitějších parametrů pro výběr kočárku je určitě jeho šířka. Kočárky Tako, které jsou široké 90-100cm jsou určitě prostornější, děti v nich mají více místa, nicméně je zde důležitý fakt, že s kočárkem neprojdete téměř žádnými dveřmi. Ideální je proto kočárek o šířce 79cm, který „osmdesátými“ dveřmi hravě projde.

Vedle sebe nebo za sebou? Toto je velice důležitá otázka.

Existují dva základní typy kočárků pro dvojčata a to s korbičkami za sebou nebo vedle sebe.

Kočárek pro dvojčata

Kočárek pro dvojčata

U korbiček za sebou odpadá starost s celkovou šířkou kočárku, nicméně faktem je, že na jedno z dětí téměř nevidíme a ono nevidí na nás, což by mohl být problém.

Kočárek pro dvojčata

Kočárek pro dvojčata

V kočárku s korbičkám vedle sebe se zase rozhodujeme, zda dáme přednost většímu pohodlí dětí v něco větších Korbička, navzdory faktu, že neprojde standardními dveřmi nebo zvolíme kočárek o šířce 79cm i za cenu toho, že tam bude tím našim mrňouskem krátký čas – než přejdeme na sportovní verzi – malinko bližší.

Před samotnou koupí kočárku bychom měli navštívit více obchodů, či v ideálním případě veletrh s kočárky, kde si můžeme jednotlivé typy prohlédnout, osahat a vyzkoušet.

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + three =