Čvn 19, 2015

Posted by in Kočárky | 0 Comments

Kočáreky pro dvojčata

Kočáreky pro dvojčata

Kočárek pro dvojčata lze koupit při narození dvojčat, trojčat, ale i pro děti narozené s malým věkovým rozdílem.
Tyto dětské kočárky se vyrábějí v provedeních, při kterých jsou děti umístěny vedle sebe (při dvojčatech) nebo za sebou. Při porovnání s běžným dětským kočárkem – jelikož mají dvě nebo tři sedací části – jsou mnohem větší, proto doporučujeme, abyste při výběru určitě zohlednily rozměr kočárku.

• Pro kočárky s umístěním dětí za sebou je charakteristická užší, ale delší forma.

Kočárky pro dvojčata

Kočárky pro dvojčata

• Kočárky s umístěním vedle sebe jsou kratší, ale přitom širší. Při takových typech šířka zůstává pod běžným rozměrům dveří, tedy pod 80 cm.

Kočárky pro dvojčata

Kočárky pro dvojčata

Vyplatí se ještě před příchodem dětí promyslet, kam se chcete dostat s dětským kočárkem, jak široké jsou dveře doma či na často navštěvovaných místech, jak široké jsou chodníky, vchod do oblíbených potravin, pokud je máte, jak velký je výtah … Výrobci se snaží o dodržování vhodné šířky, proto se může stát, že při srovnání s průměrným kočárkem mají dvojičkové kočárky užší sedací část. Příliš široké dětské kočárky vám totiž mohou překážet při dopravě a problematická může být i jejich přeprava. Vždyť velmi rozhodujícím faktorem při cestování s kočárkem je, aby se kočárek ve složeném stavu vešel do kufru auta. Ať se kočárek skládá jakýmkoliv způsobem, nekupte si ho pouze podle odhadu, v naší prodejně si můžete zkusit, jak se vloží vybraný typ kočárku do kufru vašeho vozidla. Zjistěte i to, zda je skládání kočárku jednoduché. Ideální je typ, který se dá složit do malého rozměru.

 

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + seven =